Já v tebe věřím

17. října 2018 v 22:33 | Illienel |  Vázáno rýmy
Zdravím vás!

Díky vám všem, kdo jste na tento blogový přístav ještě zcela nezanevřeli nebo nezapomněli, i přs jeho opět dlouhou neaktivitu a stále sem občas zavítáte. Proč jsem se tak dlouho neozývala? Ne, neumřela jsem. Ale byla jsem velmi dlouho nemocná. Vlastně ještě jsem. Už skoro rok marodím a není to zrovna lehké. Nechodím do školy, ani do práce, často nemám síly ani na základní fungování v domácnosti. Stále ale doufám, že se můj stav brzy zlepší natolik, abych mohla dokončit školu a pak si najít práci, alespoň na částečný úvazek.
Přesto mám i dobré zprávy - vdala jsem se. Za toho nejlepšího muže, jakého jsem mohla potkat. Jsme spolu dva a půl roku, z toho půl roku bydlíme ve společném pronajatém bytě. Vdanou paní jsem teprve necelé dva měsíce, ale jsem nesmírně šťastná. Miluji ho a on miluje mě. A dáváme si to každodenně několikrát najevo. S ním je mi krásně i tehdy, kdy mi jiak dobře není. A proto mám opět chuť do tvoření. A snad i ten čas. Přípravy svatby byly náročné, nejen časově. Ačkoliv stály za to. O své svatbě vám tu také časem určitě povyprávím, protože byla docela netradiční a myslím, že krásným zážitkem pro většinu zúčastněných. :-)
Teď ale k dnešnímu příspěvku. Obávám se, že je kratší než tento úvod, ale...snad mi to odpustíte. :D Jedná se o básničku, kterou jsem napsala pro mou kamarádku k narozeninám. Je tedy psaná z velké části jí na míru. Ale myslela jsem při jejím psaní i na jiné mně blízké osoby. Třeba někdo zachytíte, co jsem chtěla sdělit "širšímu publiku" a někoho z vás potěší. :-)

Mějte se krásně, já se tu zkusím brzy zase objevit.
vaše Pomněnka IllienelJá v tebe věřím,
tak pojď blíž ke dveřím
a otevři dokořán svět.

Cestu máš před sebou,
následuj vždy tu svou,
srdce tě povede vpřed.

Tobě zcela věřím,
s klidem vše ti svěřím,
přítelkyně má.

Jedním si buď jista,
jsou na světě místa,
kde jsi vítaná.

Dnes i zítra, ve dne v noci,
máš své místo v našem srdci.

V srdci, v domě, u stolu,
držme vždycky pospolu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E E | 16. prosince 2018 v 16:16 | Reagovat

To je krásná, milá a přátelská báseň :)
Umíš nádherně vyjádřit vřelost, podporu a laskavou péči!

Jestli je to pro tu kamarádku, pro kterou myslím, že je (měla ten týden narozeniny?) tak připojím vzkaz, že i u mě je vždycky vítaná :)

2 Illienel Illienel | E-mail | Web | 11. června 2019 v 16:12 | Reagovat

[1]: Děkuji za Tvá slova, nesmírně mě potěšily. Jsem opravdu moc ráda, pokud se mi daří někdy vyjádřit to, co říkáš.
Ano, hádáš správně, bylo to pro ni. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama