Fiducia

23. dubna 2012 v 9:10 | Lyra Materazzi |  Povídky od Lyry
Žánr: Temné, Psychologické, Drama
Žánr 2: Slash
Postavy: Harry Potter, Severus Snape
Přístupnost: pro všechny
Období: 7. ročník


A ať jakkoliv je špatný dnešek, uleháme, abychom se probudili do nového zítřka.

Dopadneš na kolena, jestli sis je sedřel do krve, už nevnímáš. Chytneš jeho tvář do dlaní a tiše zasténáš. Prsty ti máčí krev - a její barva pozbývá přitažlivosti vzdušných šatů tanečnice. Prosíš, aby ti teď jako nikdy Bůh naslouchal.
Cítíš tmavé oči, jež jsou nyní jako zakalený inkoust míchaný s kapkami slz, a tvoje srdce v tu ránu zaplápolá v naivní víře.
"Zůstaňte se mnou, prosím! Dám vám všechno. Ukážu vám třeba jak chutná déšť," začneš blábolit páté přes deváté. Pořád věříš, neboť ještě stále cítíš jeho slabý dech na své tváři.
"Podívej se na mne," téměř ani nevysloví.

Protože zítřek nikdy neumírá.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Juliet Rocks Juliet Rocks | 23. dubna 2012 v 21:13 | Reagovat

Aaaa! No tak to je naprsto dokonalé, můžeš vyřídit. Teda slash jsem v tom ani nějak nevnímala, vnímala jsem jen ty pocity, kterých tam bylo opravdu hodně. Je to, jako bych to sama prožívala, úplně je mi z toho špatně, jako byc hsnad já měla někoho ztratit. Br... Jestli takové živé budou i ty ostatní povídky... No tak to mě podrž. :D

2 Illienel Illienel | Web | 23. dubna 2012 v 21:20 | Reagovat

[1]: Ráda vyřídím :D L.W. píše vždycky tak...její slash je o pocitech, které vtáhnou a pohltí, takže člověk si to ostatní ani neuvědomuje :-) Je to, narozdíl ode mě, skvělá autorka. A píše už dlouho. Napsala toho spoustu, jedno lepší než druhé, ale ještě víc povídek má v hlavě :-) Mě nezbývá než douat, že je všechny někdy napíše, protože u čtení jejích děl zapomínám na všechno! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama